top of page

Kirkit Hotel

Avanos'un merkezinde Kızılırmak'a yakın mesafedeki Kirkit Hotel, avlusunda, estetik açıdan güzel restore edilmis yarı kaya oyma Anadolu evlerinin, sıcak bir atmosferle birlesimiyle yapılmıs bir oteldir. Kirkit Hotel bölgeyi hızlı bir sekilde geçistiren turistlere degil de orayı gerçekten gezmeye gelen turistlere hitap ettigi için degisik kültürden insanlarla karsılacaksınız.

Her ne kadar otelimiz butik otel kalitesinde ve rahatlıgında olsa da tek kisi ya da aileleriyle bu özel mekanda zaman harcayanlar için makul fiyatlar sunar.

Yaz aylarında ve hava sartları uygun oldugunda kahvaltı ve aksam yemegi avlumuzda servis edilir. Ustamız Kapadokya sarapları ve rakı esliginde yiyebileceginiz yöresel Kapadokya yemekleri hazırlamaktadır. Aksam yemeginden sonra avlu, sizi müzigin ritmiyle dansa kaldırtacak yerel müzisyenlerle senlenir.

Kirkit Hotel'in düzenli ve dikkatli bir sekilde temizligi saglanır. Kirkit çalısanları aile atmosferini kalite ve profesyonellikle birlestirerek bu özelligini koruma amacı içerisindedir.

bottom of page